Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa
Modlitewnik - Koronki i Nowenny
 
1. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone", wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę... Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu... Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. 

2. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam", wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę... Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu... Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. 

3. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: "Zaprawdę powiadam wam: niebo i ziemia przeminą, ale Moje słowa nie przeminą", wysłuchaj mnie, gdyż zachęcony Twoimi słowami proszę o łaskę... Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu... Słodkie Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję. 

O słodkie Serce Jezusa, dla Ciebie tylko jedno jest niemożliwe: nie mieć litości dla strapionych; dlatego okaż litość nad nami, biednymi grzesznikami i udziel nam łaski, o którą Cię prosimy przez bolesne i Niepokalane Serce Maryi, Twojej i naszej czułej Matki. Amen.

Witaj, Królowo, Mato Miłosierdzia... Święty Józefie, Ojcze przybrany Jezusa Chrystusa, módl się za nami.
 

Komentarze   

 
+1 #40 leszek 2016-04-01 05:25
JEZU CHRYSTE, MATKO BOŻA DZIĘKUJĘ ZA WASZE ŁASKI.BŁAGAM O DALSZĄ OPIEKĘ ZDROWIE I WASZĄ OPATRZNOŚC DLA MNIE I MOJEJ RODZINY.MATKO CHROŃ OD WSZELKIEGO ZŁA I PROWADŻ KU TWOJEMU SYNOWI.BOŻE OKAŻ NAM SWOJE MIŁOSIERDZIE I PRZEBACZENIE.DU CHU ŚWIETY WYPEŁNIJ SERCA NASZE.PROSZĘ O DAR ŻYCIA WIECZNEGO DLA MOICH ZMARŁYCH RODZICÓW KRYSTYNY I HERMANA.NIECH DOBRY BÓG PRZYJMIE ICH DO SWOJEGO KRÓLESTWA.AMEN
Cytować
 
 
0 #39 leszek 2016-01-09 07:55
Jezu Ufam Tobie Matko Boża Módl Się Za Nami
Cytować
 
 
0 #38 ojciec 2015-11-07 07:52
Błagam Cię Jezu o Twoją Ojcowską opiekę i opatrzność Matko Boża chroń naszą rodzinę od wszelkiego zła.
Cytować
 
 
0 #37 ULA 2015-05-12 06:45
NAJSWIETRZE SERCE JEZUSA BŁAGAM CIE UDZEL SWEGO SPARCIA I DOPOMUZ MI MOJEJ TRUDNEJ SYTULACI JESLI JEST WOLA TWOJA TAKA UZDROW MOJA CORKE DODAJ MI WIARY SILY I MILOSCI JEZUS UFAM CI
Cytować
 
 
0 #36 Basia 2015-05-05 17:55
Jezu, przyjmij do siebie mojego syna Adasia i męża Andrzeja, ale siebie proszę o łaskę wiary. Pomóż mi dźwigać mój krzyż.
Cytować
 
 
0 #35 celina 2015-02-26 11:59
Panie Jezu proszę o zdrowie dla brata,który ma poważną operację,Jezu proszę pomóż Mu - ufam Tobie!
Cytować
 
 
+1 #34 prośba 2014-01-11 20:58
ulituj się nad duszą mojego tatusia, przytul go do Swojego Serca pełnego miłości i miłosierdzia, pozwól mu rozkoszować się szczęściem wiecznym, wielbić i chwaliś Cię na wieki wraz z Aniołami i Świętymi. Amen. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.
Cytować
 
 
0 #33 strapiona matka 2013-12-03 16:12
Najswietsze Serce Jezusa, udziel mi swojego Milosierdzia i zeslij laski potrzebne w wychowaniu mojego dziecka, niech corka moja wroci do rodziny i na droge wiary i cnoty, by doceniala dom rodzinny i zmienila swoje postepowanie.WE z nas w swoja opieke i prowadz w tych ciezkich chwilach. Jezu, ufam Tobie!cyauh
Cytować
 
 
0 #32 strapiona matka 2013-12-02 18:08
Najswietsze Serce Pana Jezusa, prosze o dar przemian duchowej i moralnej dla mojej corki, by docenila dobro jakim jest rodzina i zerwal z dotchczasoweym zyciem, zeslij jej dar rozsadku i dobroci. Wyciagnij mnie z tego utrapienia i udziel cierpliwosci, pokory, pomoz dzwigac mi ten krzyz, wez nas w swoja opieke i okaz Milosierdzie. Jezu, ufam Tobie!
Cytować
 
 
0 #31 strapiona matka 2013-12-01 11:45
Najswietsze Serce Jezusa, prosze o potrzebne laski w wychowaniu mojego dziecka, by wracalo do domu i szanowalo rodzicow, o przemiane duchowa i moralna, by nastapil pokoj i radosc, wyrozumialosc w mojej rodzinie. Jezu, uafm Tobie!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież


Sonda

Czy przedsoborowa Msza Trydencka? (po łacinie)
 

Polecany link, kliknij

Reklama

Kto jest teraz on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 118 gości